? אילה - סילבסטר - סיבה למסיבה?
מוצרים טבעיים ובריאים בשבילך


 

סילבסטר - סיבה למסיבה?
31/12/2006 - 07:00
האם תלך לחגיגה לזכר אדם שהשמדת יהודים הייתה בשבילו מטרה לחיים? בטח לא תשתתף בחג של הכנסייה- לכבוד האינקוויזיציה!
ליחצו כאן להאזנה להרצאה בנושא - משמעות הסילבסטר ביהדות


אתה רותח כאשר ניאו-נאצים חוגגים את הולדתו של היטלר? אז מדוע תשתתף בחגיגות סילבסטר? סילבסטר היה אחד השונאים הגדולים של היהודים בכל הדורות!!!

לאורך ההיסטוריה היו משתתפי חגיגות סילבסטר יוצאים לאחר החגיגה לפוגרום קטן בגטו היהודי. נכון, אתה הולך למסיבה רק כדי לבלות ולהעביר זמן בצורה החביבה עליך אבל האם אין אתה בלי כוונה הופך, שלא בידיעתך, לשותף לטיהור דמותו של מפיץ חיידקי שנאה זה, וגם מחזק את ידי שונאינו הנוכחיים?!

מצאנו לנכון להביא לידיעת הציבור מספר עובדות, שניתן למצוא בכל אנציקלופדיה תחת הערך ''סילבסטר'' על מנת לתת לך הקורא, את זכות הידיעה והבחירה בדבר הנכון. המידע המובא לעיל נאסף ופורסם ע''י ארגון ''ערכים.''


הידעת שחג ה''סילבסטר'' הנו לזכרו של ''האפיפיור סילבסטר הראשון'' בימיו של הקיסר קונסטנטינוס (335-314).

הידעת שהאפיפיור סילבסטר נחשב לגדול רודפי היהדות בדורו. הוא הפיץ את הנצרות באכזריות, בחרב ובהרג רב של יהודים בכל רחבי האימפריה הרומית.

הידעת שאותו סילבסטר, שונא היהודים קיבל מהקיסר קונסטנטינוס את ה''אדיקט מילנו'', שהוא כתב סמכות המקנה זכויות יתר לנוצרים בכל האימפריה הרומית, והפכה את הכנסייה לכנסיית המדינה. הכנסייה בראשות סילבסטר חוקקו, בעקבות כתב זה, חוקים שטניים נגד היהודים ובוטלו כל זכויותיהם האזרחיות.

הידעת שאותם חוקים- שנמשכו במשך דורות רבים גם לאחר נפילת האימפריה הרומית ? הופצו בעולם כולו והיו הבסיס לרדיפת היהודים בימי האינקוויזיציה, הפוגרומים ושאר הפרעות.
הידעת שיום הסילבסטר היה יום קבוע לפוגרומים ורצח כנגד יהודים במסורת הנוצרית!

הידעת שבליל 31 בדצמבר 1400, לשם משל, בזמן חגיגות היין של הנוצרים בליל הסילבסטר, יצאו בפוגרום מאורגן ראשון נגד יהודים. הפוגרומים פרצו במקביל בערים באנגליה, צרפת וגרמניה.

הידעת שבליל סילבסטר 31 בדצמבר 1941, חיילים גרמנים רצחו בלילה אחד יותר מ-600 יהודים, נשים זקנים וטף בוורשה כדי ''לחגוג את החג'' חג הסילבסטר!

הידעת שבליל 31 בדצמבר 1942, מכונות ההשמדה באושוויץ עבדו בקצב מטורף יותר מאשר בימים רגילים, ולשמחת החוגגים השמידו ללא רחמים אלפי יהודים (ראה עדויות ממשפט אייכמן) אך האפיפיור ברומא בירך את מאמיניו לרגל הסילבסטר. העולם ''הנאור'' כמנהגו נהג, וזעקות הקורבנות נבלעו במצהלות השיכורים שחגגו את הסילבסטר.

הידעת שיום הסילבסטר הוא יום דתי נוצרי מובהק בעל אופי אלילי! אימוץ יום זה מהווה פגיעה בזכרם של היהודים בדורות הקודמים שמסרו נפשם על כך.


הכתבה באדיבות אתר הדברות
הדפס כתבה הדפס כתבה
שלח לחבר שלח לחבר

מצא עוד בנושא זה
Google

בחר נושאים אשר קשורים לכתבה זו

כלליתורה ומדע


"סילבסטר - סיבה למסיבה?" | התחברות / יצירת חשבון משתמש חדש | 0 תגובות
כל הנאמר בתגובות הוא בגדר דיעות הגולשים בלבד ועל אחריותם. נא להשתמש בשפה נקיה ותרבותית.

אורחים אינם מורשים להגיב, אם ברצונכם להגיב אנא הרשמו
הליך ההרשמה הוא קצר מהיר והכי חשוב חינם


:: דירוג כתבה ::
דירוג ממוצע: 4.5
הצבעות: 8


אנא פנה כמה שניות מזמנך והצבע לכתבה זו:

מעולה
טוב מאוד
טוב
רגיל
רע


:: קישורים רלוונטיים ::
· עוד בנושא כללי
· חדשות מאת webmaster


הכתבות הנקראות ביותר בנושא כללי: עדכוני כותרות ב-RSS

 

Powered By PHPNuke :: Hebrew Translation PHPNuke IL  שונה ונערך על ידי ayalla.net


כל הזכויות שמורות©ayalla.net
BH
זמן טעינת הדף: 0.04 שניות