? אילה - פרק 110ב - שאלות ותשובות תקשור עם בנימין ודניאל
מוצרים טבעיים ובריאים בשבילך


 

פרק 110ב - שאלות ותשובות תקשור עם בנימין ודניאל
03/06/2009 - 14:32
שאלות ותשובות תקשור עם בנימין ודניאל 2/6/2009

ש. מה דעתך על עצרות התשובה עם "שק ואפר" ?
ת. אתם לא צריכים להתייאש מהשק ואפר, כי כל יהודי שמשתתף זה כמו אלף, וכל יהודי שמשתתף זה עוזר להציל הרבה יותר, וזה שאתם מקריבים את עצמכם לנושא הזה, שזה להציל את עמ"י, זה ממתיק את הדין בשמים, לכולנו. וכתבנו עד כמה שאנחנו בסכנה, ואם יש עוד אפילו יהודי אחד המוכן להקריב את העולם הגשמי כדי להציל כמה יהודים-דיינו. כל אדם המוכן להקריב את עולם השקר שלו למען עמ"י מביא גאולה על כולם.

ש. איך לחלק את הזמן שלנו, בין התפקידים: ללמוד, להתחזק בעצמנו, לזכות את הרבים ?
ת. קודם לנקות את הבית, תבדקו שאין לכם טרף בבית, לא בלבוש, לא במחשבה ולא בשום צורה, אח"כ ללכת לעבוד להחזיר יהודים בתשובה.

ש. הרבנית מיקלה נפטרה, כמה מילים לזכרה ?
ת. לעילוי נשמה של אישה שבאמת גדולה מאוד. אישה צנועה שעבדה על עצמה להתקרב לקב"ה מאוד. רופאת ילדים שעבדה למען הצניעות יום ולילה. אישה גדולה. ה' מחזיר הרבה מהשגרירים שלו למקום הטוב לפני שהבלגן הגדול ביותר מתחיל.

ש. כבר לפני חודשיים כמעט כתבתם שיהודי אמריקה בסכנה גדולה, ולא רואים ב"ה כלום. כתבתי לאחותי לבוא לפה והיא צחקה ואמרה שאתם משוגעים ושאני משוגעת שמאמינה לכם. אני רואה שהיא צודקת, עכשיו שאני עוברת על החומר אני רואה שאזהרה דומה פרסמתם ליהודי רוסיה כבר מזמן וב"ה גם פה טעיתם אז מה, זה סתם תחזיות בע"מ? או סתם רמאות? אתם חייבים הסבר כי אחרת מעמדכם יורד מיום ליום ואתם גורמים שכל עניין המסרים מאוטיסטים הופך לבדיחה...

ת. צוחק מי שצוחק אחרון, אבל אני לא אצחק, אני אבכה על כל יהודי ויהודי.
אנחנו לא נביאים, ולהבדיל, ירמיהו הנביא הזהיר את עמ"י משך 80 שנה שיבוא אסון אם לא יעשו תשובה, וצחקו ממנו, ובסופו של דבר, היה חורבן בית המקדש הראשון והגלות. ונח, בנה את התיבה משך 120 שנה, וכל הזמן הזהיר את כולם שיעשו תשובה ואם לא יהיה מבול וכולם יהרגו. צחקו ממנו, ובסופו של דבר זה קרה. אנחנו נותנים מסרים כבר 17 שנה, ומה שאנחנו אומרים עכשיו, זה לא יקח 80 שנה או 120 שנה, זה יקרה עוד מעט.

ש. האם לפילוג בין הספרדים והאשכנזים יש השפעה על עיכוב ביאת המשיח?
ת. זה מעניין, פעם הבעיה הכי גדולה היתה בין אשכנזים לספרדים, היום יש אשכנזים נגד אשכנזים, ליטאים נגד ליטאים, חסידים נגד חסידים, ספרדים נגד ספרדים וכו' וכו'.

ש. שמענו שמתוכנן שוב מצעד התועבה, מה דעתך?
ת. זה הנפילה של המדינה. אנחנו חייבים למחות נגד. היהודים חייבים להעלות (להשמיע) את הקולות שלהם נגד. אבל, זה כבר הסוף, זה הסוף שלהם וסוף של כל אלה שאפילו הולכים להסתכל על זה.
כל אלה שלא פותחים את הפה נגד זה, זה נגד הטבע, נגד התורה, זה נגד איך שהקב"ה ברא את העולם. ויהיו דברים קשים ביותר אז, קשים ביותר, וכל זה חייב להיעלם מהעולם לפני שהמשיח, שהוא שיא הקדושה, יכול להיכנס. הדברים האלה חייבים להיעלם מתוך היהודים, מתוך היהודים זה חייב להיעלם.

ש: איך תעלים אותם, הם כ"כ רבים?
ת: הקב"ה יעלים אותם. וכל אחד, אפילו שיש לו רק מחשבה לכיוון הזה, כדאי לו להוציא את זה מהראש שלו. ולא רק הסטיה הזאת, יש כל מיני דברים אחרים שאנחנו יודעים מזה, אבל אדם קדוש לא מעלה על דעתו. אבל כל הדברים האלה חייבים להיעלם גם מהמחשבות שלנו.

ש. צריכים להיות בהפגנה?
ת. צריכים כמובן. נראה עד אז מה שיהיה.

ש: האם יש מכנה משותף בין מצעד התועבה המתוכנן ובין זה שרוצים לחלק את ירושלים?
ת: ודאי, זה הכל שייך למדינה, המדינה שהביאה אותנו למצב הזה. והם חייבים להוריד את הראש לצאת בבושה גדולה, וזה מה שקורה עכשיו. ההשפלה של נתניהו באמריקה, זו השפלה של כל המדינה של כל השמאלנים שבטלויזיה, ברדיו ובעיתונות. הם בהלם, לקחו להם את כל החיים, את כל מה שהם האמינו בזה, וזה לא יגמר עד שהמדינה תיגמר. באמריקה הדמוקרטיה נגמרה כבר. פה המדינה כבר על סף סיום ההיסטוריה שלה.

ש: משהוא אמר שכדאי להוציא כל מיני קטעים לא צנועים מהמסרים משום שילדים ונערים שלא טעמו טעם חטא יכולים לקרוא את זה.
ת: אם הילדים לא ישמעו את זה מתוך הדף, שזה הכל כתוב מאוד מאוד בזהירות, הם ישמעו את זה מהחברים שלהם שידברו הרבה יותר ברור.

ש. בבית"ר ובעוד מקומות מנסים בני ישמעאלים להכשיל בנות ישראל כשרות, ולצערנו אנחנו לא רואים שיש קנאות נגד, כמו שהיה בעבר. רוח הקנאות יורדת מהעם, תמיד אומרתם שבזכות הקנאים, בזכות הקיצוניים עמ"י ממשיך להתקיים, שהם נותנים כוח ומראים את הדרך. מה נעשה ?
ת. זה נכון מאוד. כל אחד דואג לעצמו, ולא לקנאות ולא לעמ"י, וזה מאוד עצוב, ולכן יש מסורת שרק 7,000 יהודים יקבלו משיח.

ש. אחת אמרה לי שבעלה בוגד בה, מה אני אגיד לה ?
ת. מה לעשות, זה לצערי הרב נגע בעמ"י. והחרדים היום. זה מכל הטומאה, הוא בוגד בה. שתעשה מה שהיא מרגישה שזה נכון. אני לא פוסק. היא תלך לפוסק הוא יגיד "טוב תביני אותו, תהיי יותר אשת רחוב בשבילו, שהוא לא ילך למישהי אחרת".

ש. תוכנן לעשות סדרת פרסומים נגד הפאה הנכרית. מה דעתך?
ת. האמת, זה נשמע שטותי היום. ולמה? כי העולם משתנה ונהיה הרבה יותר מפחיד ורציני כבר, אז פשוט להגיד את האמת, אישה שהולכת עם פאה נכרית, במיוחד שהרוב הן ממש ממש אסורות לכל הדעות, וזה גורם לפריצות ענקית ולניאוף וכל מיני עבירות ש-ה' ישמור, כל אישה שגורמת בגלל חוסר הצניעות שלה למחשבות לא טובות של גברים, או ח"ו למעשים לא טובים ל"ע, ובעל שמרשה לאשתו ללכת בפריצות בלי למחות, אלה יקבלו עונשי שמים גדולים ביותר.

ש. שמעתי מפי אנשי מודיעין כי לאיראן יש מעל 100 פצצות אטום כבר מלפני 3 שנים, והם שלחו אותם עם מתאבדים אשר הבריחו את הגבול הפרוץ בין מקסיקו לארה"ב, והם נמצאים בהרבה מדינות שם ומחכים ליום פקודה. האם זה נכון ?
ת. ברור דבר אחד, אמריקה תקבל זבנג גדול מאד, וזו לא בדיחה, אמריקה תסבול מאד מאד בעתיד הקרוב. חוסיין ברק אובמה רוצה להשתלט על העולם, הבעיה היא שהוא לא כל-כך חכם, הוא רשע גדול, והעולם הולך להשתנות עוד פעם, אבל מאד מאד, ובסופו של דבר כל הנבואות שצריכות להתקיים, יתקיימו בצורה מלאה. הדאגה שלנו היא לא אם אנחנו נשרוד או לא, הדאגה שלנו אם אנחנו נוכל לחיות בעולם של אמת. אנחנו צריכים לחזור בתשובה, זו (צריכה להיות) כל הדאגה שלנו, ולא מקלט ולא מסיכת-גז ולא שום דבר, רק זה...
ברור שהמטרה של פרס (איראן) היא לכבוש את אמריקה. ישראל היא לא המטרה עכשיו, לא חשוב להם כל כך, אבל יש בעיה אחרת, זה לא חשוב רק להם, (אלא) גם הרוסים רוצים לכבוש את אמריקה, וגם הקוריאנים וגם הסינים וגם ונצואלה, אבל כולם משתמשים בפרס, אז בסוף זה יהיה פרס (איראן)...


השבועות הבאים יהיו קשים ביותר, מפחידים ביותר ומסוכנים ביותר, אמרנו שמאלול העולם ישתנה וישתנה. אמרנו שאחרי ל"ג בעומר הדברים יתחילו לרוץ, והם רצים בצורה בלתי רגילה, כל יום יש חדשות יותר מדהימות. אמנם האדם הפשוט יוצא לרחוב והכל כמו שתמיד, יש אוטובוסים, נוסעים לכותל, הולכים לחנויות, יש מכירות, הכל הולך רגיל, אבל מתחת לכל ומעל גם, רואים ברור מה קורה, וזה לא סתם שאנשים מתחילים להיות בפאניקה. פתאום פתחו את העיניים ורואים ש-70 זאבים נגד ישראל, וזה לא צחוק ובכל העולם אנטישמיות איומה, והיהודים החילונים שאוהבים לנסוע לאירופה צריכים להיזהר ולא לנסוע לכל מקום, כי אם ישמעו עברית, אז מי יודע מה יהיה להם, וזה משבש להם את החיים ואת החלומות.
אז מה לעשות? נכנסים לפאניקה, מפחדים פתאום, העולם לא כמו שרצו. כל מה שאמרנו זה מתקיים, אולי לפי לוח הזמנים שאתם רוצים אבל ה' יודע יותר טוב

הדפס כתבה הדפס כתבה
שלח לחבר שלח לחבר

מצא עוד בנושא זה
Google

בחר נושאים אשר קשורים לכתבה זו

אחרית הימיםהעולם העתיקתורה ומדע


"פרק 110ב - שאלות ותשובות תקשור עם בנימין ודניאל" | התחברות / יצירת חשבון משתמש חדש | 0 תגובות
כל הנאמר בתגובות הוא בגדר דיעות הגולשים בלבד ועל אחריותם. נא להשתמש בשפה נקיה ותרבותית.

אורחים אינם מורשים להגיב, אם ברצונכם להגיב אנא הרשמו
הליך ההרשמה הוא קצר מהיר והכי חשוב חינם


:: דירוג כתבה ::
דירוג ממוצע: 0
הצבעות: 0
אנא פנה כמה שניות מזמנך והצבע לכתבה זו:

מעולה
טוב מאוד
טוב
רגיל
רע


:: קישורים רלוונטיים ::
· עוד בנושא אחרית הימים
· חדשות מאת webmaster


הכתבות הנקראות ביותר בנושא אחרית הימים: רחל אימנו נראתה לאחרונה ב... עזה

 

Powered By PHPNuke :: Hebrew Translation PHPNuke IL  שונה ונערך על ידי ayalla.net


כל הזכויות שמורות©ayalla.net
BH
זמן טעינת הדף: 0.05 שניות